    Пасивний мікшерний пульт BEHRINGER UB1204FX-PRO
    Код товару: 12247
    Бренд Behringer
    Не в наявності
    Ціна
    Умови доставки
    Умови оплати
    • Готівкою при отриманні
    • Картами Visa і MasterCard
    • Безготівковій розрахунок
    • Накладений платіж
    • Оплата частинами
    • Кредит
    Гарантія, обмін / повернення товару протягом 14 днів
    • Опис
    • Характеристики
    • Задати питання
    Опис BEHRINGER UB1204FX-PRO:
    - Інтегрований процесор ефектів пропонує 99 редагованих пресетів найвищої якості.
    - Мікшер обладнаний імпульсним джерелом живлення Planet Earth (100 - 240 В), який може автоматично визначати напругу мережі і забезпечувати безшумне звуковідтворення з мінімальним споживанням енергії.
    - У комплекті поставки присутній спеціальне кріплення для установки мікшера в рекову стійку.
    Основні функціональні особливості мікшера UB1204FX-PRO
    Чотири мікрофонних каналу з підсилювачами IMР
    Система фантомного живлення мікрофонів
    Високоякісний процесор ефектів
    Посил на записуючий пристрій, навушники і контрольну кімнату (Control Room)
    Інтегрований адаптер харчування Planet Earth
    Зносостійкі майстер-фейдери і герметичні потенціометри
    Встановіть мікшер в професійну рекову стійку
    Мікрофонні входи:
    - Тип: XLR, електронно-балансні, з дискретними вхідними ланцюгами.
    - Еквівалент вхідних шумів (Мікрофонний вхід, 20Hz - 20kHz).
    - При опорі джерела 50 Ohm: -131 dB / 133.3 dB A-weighted.
    - При опорі джерела 0 Ohm: -134 dB / 135.7 dB A-weighted.
    - При опорі джерела 150 Ohm: -129 dB / 130.5 dB A-weighted.
    - Частотний діапазон :
    <10 Hz - 200 kHz (-3 dB).
    <10 Hz - 150 kHz (-1 dB).
    - Діапазон посилення вхідного сигналу: від +10 до +60 dB.
    - Макс. вхідний рівень: +12 dBu (+10 dB Gain).
    - Вхідний опір: 2.6 kOhm (балансні).
    - Співвідношення сигнал / шум: 110dB / 112dB A-weighted.
    Лінійні входи:
    - Тип: 1/4 "TRS, електронно-балансні.
    - Вхідний опір:
    Небалансні: 10 kOhm.
    Балансное: 20 kOhm.
    - Діапазон посилення вхідного сигналу: від -10 до +40 dB.
    - Макс. вхідний рівень: 30 dBu.
    - Перехресні перешкоди:
    При закритому канальному фейдери: 89 dB.
    При закритому фейдери Main: 90 dB.
    - Частотний діапазон (мікрофонний вхід - основний вихід):
    <10 Hz - 160 kHz (+ 0dB / -3dB).
    <10 Hz - 90 kHz (+ 0dB / -1dB).
    Стереовхід:
    - Макс. вхідний рівень: +22 dBu.
    - Вхідний опір: 20 kOhm.
    Еквалайзери моноканалів:
    - ВЧ: +/- 15 dB (12 kHz).
    - СЧ: +/- 15 dB (100 Hz - 8 kHz).
    - НЧ: +/- 15 dB (80 Hz).
    Еквалайзери стереоканалов:
    - Низькі СЧ: +/- 15 dB (500 Hz).
    - НЧ: +/- 15 dB (80 Hz).
    - Високі СЧ: +/- 15 dB (3 kHz).
    - ВЧ: +/- 15 dB (12 kHz).
    AUX-посили:
    - Тип: 1/4 "TS, небалансні.
    - Вихідний опір: 120 Ohm.
    AUX-повернення (стерео):
    - Вихідний опір:
    Небалансні: 10 kOhm.
    Балансное: 20 kOhm.
    Основні виходи (Main):
    - Макс. вихідний рівень: +28 dBu.
    - Тип:
    1/4 "TS, небалансні.
    XLR, електронно-балансні.
    - Вихідний опір:
    Небалансні: 120 Ohm.
    Балансное: 240 Ohm.
    Виходи Control Room:
    - Вихідний опір: 120 Ohm.
    Виходи для навушників:
    - Макс. вихідний рівень: +19 dBu / 150 Ohm (+25 dBm).
    Сигнал-процесинг:
    - Частота семплювання: 40 kHz.
    - Перетворювачі: 24-bit Sigma-Delta, 64/128-кратне пересемплірованіе.
    Джерело живлення: 100 - 240 V ~, 50/60 Hz.
    Потужність: 50 W.
    Розміри (В х Ш х Г): 97 мм. х 247 мм. х 334 мм.