    Мікшерний пульт Behringer UB1002FX
    Код товару: 21504
    Бренд Behringer
    Не в наявності
    Умови доставки
    Умови оплати
    • Готівкою при отриманні
    • Картами Visa і MasterCard
    • Безготівковій розрахунок
    • Накладений платіж
    • Оплата частинами
    • Кредит
    Гарантія, обмін / повернення товару протягом 14 днів
    • Опис
    • Характеристики
    • Відео огляд
    • Задати питання
    Мікшерний пульт BEHRINGER EURORACK UB1002FX
    Що став абсолютним бестселером мікшерний пульт UB-1002 обзавівся вбудованим процесором ефектів! Новий компактний 10-ти канальний (mic / line) мікшер з 2-ма шинами обладнаний мультіеффект-процесором (24 біт / 40 кГц), що пропонує на вибір 100 прекрасних пресетів, в тому числі реверберація, хорус, фленжер, затримка, коректор висоти тону і багато іншого.
    Особливості:
    • Надмалошумні ULN схемотехніка, максимально можлива динаміка, надпрозоре звук.
    • 130 дБ динамічний діапазон для вхідних сигналів з якістю 24 біт / 192 кГц.
    • Широкий діапазон посилення (60 дБ).
    • Мінімально можливий коефіцієнт нелінійних спотворень 0,0007% (20 Гц-20 кГц).
    • Світлодіодні індикатори піків у всіх моноканалах.
    • Регулятор посилу на внутрішній і / або зовнішній процесор ефектів в кожному каналі.
    • СD / магнітофонні входи, що призначаються на вихід основного міксу або монітори / навушники.
    • Відключається фантомне живлення +48 В для конденсаторних мікрофонів.
    • Зносостійкий 60-мм логарифмічний майстер-фейдер Alps® і герметичні потенціометри.
    • Високоякісні компоненти і виключно надійна конструкція гарантують довгий термін служби.
    Основні параметри:
    • Тип: малошумящий мікшерний пульт
    • Рівень шуму головного міксу і фейдер каналу, при 0 dB -83 дБ / -85 дБ
    • Еквалізація 3-смуговий еквалайзер
    • AUX-шина 1
    • Кількість моновхода 2
    • Кількість стереовходів 4
    • Кількість пресетів 100
    • Перетворювач ефектів 24-бітовий сигма-дельта
    • Стереовхід 6-3 міліметровий електронний симетричний стереороз'єм; повне опір близько 20 кОм симетричний, 10 кОм несиметричний при (+4 dBu), близько 20 кОм симетричне і 5 кОм несиметричний (при -10 dBV)
    • Мікрофонні входи з "Invisible" Mic Preamps симетричні XLR.
    • Mic E.I.N. частотна характеристика: від менше 10 Гц до 200 000 Гц; діапазон посилення: від 10 до 60 дБ; вхідний рівень, максимальний: +12 dBu і +10 дБ посилення; повний опір: близько 2,6 кОм; відношення сигнал / шум: 107 дБ / 111 дБ; спотворення: 0,005% / 0,0003% средневзвешанная.
    • Лінійний вхід 6,3-міліметровий стереороз'єм; повний опір: близько 20 кОм симетричне і 10 кОм несиметричний; діапазон посилення: від -10 до +40 дБ; вхідний рівень, максимальний: +20 dBu.
    • FX-посил 6,3-міліметровий несиметричний стереороз'єм; повний опір: 120 Ом; вхідний рівень, максимальний: +22 dBu.
    • Головні виходи 6,3-міліметровий несиметричний стереороз'єм; повний опір: 120 Ом; вхідний рівень, максимальний: +22 dBu.
    • Виходи для навушників 6,3-міліметровий несиметричний стереороз'єм; вхідний рівень, максимальний: +19 dBu / 150 Ом
    • Напруга (Європа): 230 В, 50 Гц, мережевий блок MXEU6
    • Розміри: 47 х 220 х 242 мм