    Мікшерний пульт Behringer RX1202FX (рэковый)
    Код товару: 21509
    Бренд Behringer
    Не в наявності
    Ціна
    Умови доставки
    Умови оплати
    • Готівкою при отриманні
    • Картами Visa і MasterCard
    • Безготівковій розрахунок
    • Накладений платіж
    • Оплата частинами
    • Кредит
    Гарантія, обмін / повернення товару протягом 14 днів
    • Опис
    • Характеристики
    • Відео огляд
    • Задати питання
    Ультранизьким рівень шумів і чисте ясне звучання
    • 4 балансних лінійних входи з великим динамічним діапазоном
    • Сучасні сверхнізкошумящіе операційні підсилювачі
    • За 2 посили на ефекти для кожного вхідного каналу (1 pre fader + 1 post fader)
    • Роздільні виходи Control room, Phones і CD / tape
    • Балансний основний XLR-стереовиход з позолоченими контактами
    • Відключається фантомне живлення для конденсаторних мікрофонів
    • 60-міліметровий логарифмічні фейдери з високою зносостійкістю і герметичні обертові регулятори
    • Внутрішній джерело живлення з перемиканням режимів вхідної напруги
    • Високоякісні компоненти і виключно міцна конструкція
    • Розроблено та спроектовано в Німеччині
    Канальна секція
    EURORACK PRO RX1202FX дозволяє оперувати вісьмома монофонічними і двома стереофонічними каналами. Вхідна секція розташована на задній панелі корпусу. Крім основних роз'ємів там знаходяться гнізда розривів для моноканалів, до яких можна підключити компресори, підсилювачі та інше допоміжне обладнання, вісім мікрофонних входів, підсилювачі для яких вже вбудовані в EURORACK PRO RX1202FX, і вхід 2-Track. Для підключення до мікшера конденсаторних мікрофонів можна подати на входи фантомне живлення 48 V.
    Обробка і виведення сигналу
    EURORACK PRO RX1202FX характеризується універсальністю ще й в тому плані, що завдяки спеціальним кріпленням на корпусі його можна встановити в будь-яку рекову стійку. Крім того, імпульсний блок живлення дозволяє використовувати мікшер з усіма мережами 100 - 240 V.
    Мікрофонні входи:
    • Тип: XLR (балансні)
    • Частотний діапазон: <10 Hz - 200 kHz
    • Діапазон вхідної чутливості: від +10 dB до +60 dB
    • Макс. вхідний рівень: +12 dBu (при вхідній почуттів. +10 dB)
    • Опір: 2.6 kOhm
    • Співвідношення сигнал-шум: -110 dB (A-Weighted)
    • Рівень нелінійних спотворень: 0.003% (A-Weighted)
    Лінійні моновхода:
    • Тип: 1/4 "TRS (балансні)
    • Діапазон вхідної чутливості: від -10 dB до +40 dB
    • Макс. вхідний рівень: +22 dBu (при вхідній почуттів. 0 dB)
    • опір
    • балансное: 20 kOhm
    • небалансні: 10 kOhm
    Лінійні стереовхід:
    • Тип: 1/4 "TRS (балансні)
    • Макс. вхідний рівень: +22 dBu
    • опір
    • балансное: 20 kOhm
    • небалансні: 10 kOhm
    • Гнізда INSERT: 1/4 "TRS (наконечник = посил, кільце = повернення)
    Вхід CD / TAPE
    • Тип: 2 х RCA
    • Опір: 20 kOhm
    Вхід AUX RETURN
    • балансное: 20 kOhm
    • небалансні: 10 kOhm
    Вихід AUX SENDS (FX)
    • балансное: 240 Ohm
    • небалансні: 120 Ohm
    Вихід AUX SENDS (MON)
    • балансное: 240 Ohm
    • небалансні: 120 Ohm
    Вихід MAIN OUT
    • балансное: 240 Ohm
    • небалансні: 120 Ohm
    • Макс. вхідний рівень
    • балансний: +28 dBu
    Вихід CONTROL ROOM
    • Опір
    • балансное: 240 Ohm
    • небалансні: 120 Ohm
    Вихід CD / TAPE
    • Тип: 2 x RCA
    • Опір: 1 kOhm
    Вихід PHONES
    • Макс. вхідний рівень: +19 dBu (при опорі 150 Ohm
    Еквалайзер НЧ: 100 Hz (+/- 15 dB)
    ВЧ: 12 kHz (+/- 15 dB)
    Секція ефектів Конвертор: 24-bit Sigma-Delta
    Частота дискретизації: 40 kHz
    Пресети: 100
    Джерело живлення: 100 - 240 V, 50/60 Hz
    Потужність: 18 W
    Розміри (В х Ш х Г): 133 х 482 х 150 мм