Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

    Перкусійні інструменти

    Шейкер - Pearl PEC-1/6

    Ціна:

    + 64 грн бонус

    644 грн

    Перкусія - Ahead JM

    Ціна:

    + 65 грн бонус

    651 грн

    Коубелл - DB Percussion DCB-45B-C

    Ціна:

    + 31 грн бонус

    310 грн

    Коубелл - DB Percussion DCB-55B-P

    Ціна:

    + 28 грн бонус

    284 грн

    Шейкер - DB Percussion DM2-W

    Ціна:

    + 80 грн бонус

    800 грн

    Бонги - Pearl PFB-100DX.622

    Ціна:

    + 748 грн бонус

    7 482 грн

    Джембе - Pearl PFD-300

    Ціна:

    + 851 грн бонус

    8 514 грн

    Джембе - Pearl PJF-350RX.632

    Ціна:

    + 1 651 грн бонус

    16 512 грн

    Кахон - Pearl PBC-507

    Ціна:

    + 1 264 грн бонус

    12 642 грн

    Кахон - Pearl PBC-512TF

    Ціна:

    + 2 245 грн бонус

    22 446 грн

    Кахон - Pearl PCJ-633BB

    Ціна:

    + 1 625 грн бонус

    16 254 грн

    Коубелл - Pearl HH-3

    Ціна:

    + 302 грн бонус

    3 019 грн

    Коубелл - Pearl BCM-7NY

    Ціна:

    + 253 грн бонус

    2 528 грн

    Коубелл - Pearl BCM-8NYQ

    Ціна:

    + 284 грн бонус

    2 838 грн

    Коубелл - Pearl ECB-23

    Ціна:

    + 168 грн бонус

    1 677 грн

    Коубелл - Pearl HH-2

    Ціна:

    + 302 грн бонус

    3 019 грн

    Коубелл - Pearl HH-5X

    Ціна:

    + 199 грн бонус

    1 987 грн

    Маракас - Pearl PFM-20

    Ціна:

    + 178 грн бонус

    1 780 грн

    Що являють собою і для чого потрібні перкусійні інструменти?

    Перкусія лежить в основі будь-якого музичного супроводу і знаходиться біля джерел самої музики як явища. Цей термін має латинське походження, яке досить просто перекладається, позначаючи «постукування». Якщо говорити більш зрозумілою мовою, то до перкусії відносяться всі ті інструменти, якими можна постукати, потрясти або побрехати, витягуючи при цьому досить гармонійні звуки.

    Перкусійні інструменти використовувалися всіма можливими народностями, став частиною культурної спадщини. Досить згадати звучання латиноамериканської, кельтської, скандинавської, слов'янської і, звичайно, ритми африканської музики, щоб відчути різноманіття звуків. Перкусія робить музику насиченою, дозволяє їй набути контурів, глибини та унікальних відтінків.

    Перкусійні інструменти: різновиди та асортименти в магазині ШоуМаркет

    Теорія у тому, що перкусійний інструмент стояв біля витоків музики піддається дуже простого і логічного пояснення. На зразок того, як дитина стукає з різних предметів, намагаючись відтворити певну мелодію, так і давня людина використовувала підручні засоби, щоб знайти свій ритм. Ця тяга до мистецтва закладена природою, і вона дала поштовх для розвитку музичного ремесла, зокрема виробництва музичного інструменту. Адже від того, де ти вдариш, з якого матеріалу виготовлено виріб, його розміру та інших факторів залежить дуже багато.

    Виходячи з походження терміну, можна дійти висновку, що найбільш широка категорія перкусійних інструментів – барабани, які представлені у величезній різноманітності:

    • Джембе – традиційний західноафриканський барабан, за допомогою якого відтворюють високі тони, низькі баси, а також ріжучі ноти. Підходить як для акомпануючого, так і для солюючого виконання;
    • бонго – має афро-кубинське походження та представлений здвоєним барабаном. Незважаючи на зовнішню простоту, справжні віртуози здатні отримати цілий калейдоскоп звуків;
    • Конги - латиноамериканський інструмент, який може бути представлений різними розмірами. З нього витягують як низькі чи приглушені, і відкриті звуки;
    • Кахан - досить незвичайний барабан, виготовлений у вигляді коробки. Є одночасно ударним і струнним, тому що всередині натягнуті струни, що зумовлює тембральну різноманітність;
    • Дарбука - стародавній барабан з багатою історією, який має арабське коріння. Відомий також під назвою «думбек», що з фонетичної точки зору дуже яскраво характеризує його музичні можливості, адже за допомогою інструменту вилучають два основні звуки: високий «бек» та низький «дум».

    Перкусійний барабан – лише мала частина цього списку, який можна продовжувати нескінченно. Є ще маракаси, тамбурини різні шейкери та багато інших інструментів, які дають можливість відтворювати багату палітру звуків: удари, тріскотіння, шелестіння, шепіт тощо.

    Де придбати якісний музичний інструмент в Україні?

    Зараз перкусійні інструменти також активно використовуються, збагачуючи різні музичні стилі. На сайті нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент товарів, що наповнять творчість новими звуковими акцентами. Для тих, хто знаходиться на початку життєвого шляху, підійдуть дитячі перкусійні набори, але у нас знайдуться варіанти і для професіоналів, включаючи шанувальників електронної музики.

    Щоб зробити вибір, рекомендуємо спочатку визначитися зі стилем та музичним жанром. Також увагу варто звернути на виробника інструменту. Наприклад, серед лідерів перкусії варто виділити німецьку компанію Sonor та японського виробника Pearl – все це ви знайдете у нашому електронному каталозі. Ми пропонуємо не лише сертифікований музичний інструмент, а й професійне обслуговування. Замовлення можна робити незалежно від міста проживання, вибравши зручний спосіб оплати та доставки. Просто додайте товар у кошик, а всі інші турботи на себе візьмуть наші спеціалісти.

    Читати ще